Zastřešení hal a větších

objektů

Nejčastější objekty, které zastřešujeme, jsou zemědělské skladovací haly, haly pro zemědělskou techniku, průmyslové skladovací nebo výrobní haly a administrativní budovy. Řešíme i speciální konstrukce, jako například rozměrné venkovní přístřešky, viz Oleksovice.

U zastřešení hal se jedná o rozměrné konstrukce, které jsou často založené na dělených vaznících spojovaných na stavbě. Správný návrh a provedení takových spojů je alfa a omega toho, že střecha vůbec stojí (nebo nestojí, viz Česká Třebová).

Mám zájem o zastřešení haly.

Každá velká střecha vyžaduje odlišné řešení, které vytváříme vždy na míru. Někde je potřeba vymyslet speciální kotvení, jinde zase návrh pro enormní zatížení, překlenutí velkého rozponu nebo požadavek pro průjezd vysoké techniky. Zde se úročí argumenty pro DMK vazníky několikanásobně (především pečlivost, spolehlivost a odbornost).

Pro snížení časové náročnosti, která je např. u výrobních a zemědělských podniků zásadním faktorem, dovedeme provést i rozšířenou dodávku – zastřešení hal na klíč (střešní plášť, boční opláštění, podhledy, izolace, klempířské prvky a okapový systém).

Podívejte se v následujícím videu na montáž vazníkové konstrukce zemědělské haly ve Valtrovicích.

Máme rozsáhlé zkušenosti, poradíme si s kdejakou výzvou – zastřešení železobetonových skeletů (Valtrovice – viz video níže) a monolitů (Dubinka), dřevěných konstrukcí (Oleksovice) nebo klasických zděných hal (Jaroměřice hala Máca, 2x hala Dolní Kralovice).